Bilgi Alın

Bilgi formu doldurarak bizimle iletişime geçin


  Sizi ne zaman aramamızı istersiniz?

  Size nasıl ulaşalım

  Teoti Çiğli Anaokulu Aydınlıkevler 2022

  • 550 m²

   Metrekare
  • 10

   Öğretmen
  • 100

   Öğrenci
  • 8

   Sınıf

  Teoti Çiğli Anaokulu Aydınlıkevler Şubesi

  Teoti Çiğli Anaokulu Aydınlıkevler şubesi, İzmir Çiğli Aydınlıkevler mahallesinde hizmet vermektedir. Teoti Anaokulları, yarı yapılandırılmış eğitim modeli kullanmaktadır. Bu model sayesinde, çocuğu merkeze alan, yetenekleri doğrultusunda geliştiren ve hayata hhazırlayan bir yaklaşım benimsenmiştir.

  Bir çok eğitim yaklaşımının aksine Teoti, Aydınlıkevler anaokulu, kendi özgün modelini oluşturmuş ve alt yapı planlamasını çocuk merkezli olarak hazırlamıştır. Her çocuğun öğrenme stilinin farklı olduğu, grup normunun oluşturulduğu eğitim yapısıyla geleceğe kendinden emin nesil yetiştirmek için kurulmuştur.

  Teoti anaokullarının Anahtar Teslim Anaokulu Danışmanlığını yaparken çok keyifli bir süreç geçirdiğimizi belirtmemiz gerek. Yönetim, stratejik yaklaşım, eğitim yaklaşımı ve iş geliştirme süreçlerini birlikte tamamlamış olmanın verdiği gururla sunarız. Teoti anaokulu Çiğli aydınlıkevler anaokulu ve ataşehir anaokulu olarak iki şube olarak çalışma hayatına başlamıştır. Teoti, Çiğlide anaokulu ve kreş arayışlarına profesyonel çözüm sunan, standartları yüksek bir anaokulu olma yolunda ilk adımını tamamlamıştır.

  Teoti Çiğli Anaokulu Aydınlıkevler Fiziksel Yapı Bilgileri

  Teoti, Çiğli Anaokulu aydınlıkevler şubesi, 550 m2 kapalı alan ve 200 m2 açık alandan oluşan komple binada yapılmıştır. 8 Adet sınıfına ek olarak, atölye çalışmaları ve spor etkinlikleri için ayrı alanlar oluşturulmuştur. Eğitim ortamları, eğitim yaklaşımı doğrultusunda hazırlanmıştır.

  PORTFOLYO

  Diğer Müşterilerimiz

  Bloğumuza Göz Atın

  Tümünü Gör

  Bize Ulaşın