Anasayfa / Hakkımızda

Sizin için düşünen
okul danışmanlığı hizmetleri var!

Hakkımızda
Hakkındaki Videoyu Oynat Okul Danışmanlığı Hizmetleri Hakkımızda
Hakkımızda

BİZİ TANIYIN

Okul Danışmanlığı Hizmetleri

Okul Danışmanlığı Hizmetleri 2009 yılında Yusuf YILMAZ tarafından oluşturulan bir girişimdir. Okul öncesi psikolojik danışmanlık ve rehberlik çalışmalarıyla başladığımız yolculuğumuzda, anaokulu danışmanlığı ve anaokulu kurulumu süreçleriyle devam etmektedir.
Okul Danışmanlığı Hizmetleri, bu gün okul öncesi eğitim kurumlarının sistematik olarak kuruluşunu kolaylaştırmış ve anaokulu sistemini oluşturmuştur.

 

Okul Danışmanlığı Hizmetleri, anaokulu açma işlemlerini bir bütün olarak görür, sürdürülebilir ve karlı bir yatırıma dönüşmesine katkı sunar. Bu sayede kazanan anaokullarının oluşmasını sağlamıştır.


Her geçen gün araştırmalarını ve tecrübelerini artırarak anaokulu danışmanlığı konusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Hakkımızda

Vizyonumuz

Okul Danışmanlığı Hizmetleri, geleceğin anaokulu çözüm merkezi unvanına sahip olacaktır. Yeni açılacak ve var olan anaokulu, kreşlerin; Eğitim programı, işletme, personel yetiştirme, tanıtım ve reklam çalışmaları, gibi konularında alanında tek yetkin uzman kurum olmayı hedeflemektedir.

Hakkımızda

Misyonumuz

Okul Danışmanlığı Hizmetleri Misyonu ise, anaokulu çözüm merkezi olmanın gerekliliklerini hem kadro yapılanması hemde hizmet geliştirme çalışmalarıyla tamamlamaktadır. Bu gün bir çok anaokulunun işletme sistem modelini oluşturmaktan keyif alıyoruz.

Okul Öncesi Eğitim alanında, bilim, teknoloji alanında araştırmalar yapmaya devam etmektedir. Amacımız kazanan ve rekabeti yüksek anaokulları oluşturup okul öncesi eğitim sektörünün kaliteli bir hal almasını sağlamaktır. Bir anaokulundan fazlasını oluşturuyoruz.

Hakkımızda

Etik Değerlerimiz

Okul Danışmanlığı Hizmetleri, tüm faaliyetlerini dürüstlük ilkesine bağlı olarak yürütür. Çalışanları, müşterileri, tedarikçileri, hissedarları ve tüm paydaşları ile olan ilişkilerinde doğruluk ve dürüstlükle hareket eder.

Okul Danışmanlığı Hizmetleri; çalışanları, müşterileri, tedarikçileri, hissedarları ve tüm paydaşları ile olan ilişkilerinde şeffaf ve açıktır. Tüm faaliyetlerinde anlaşılır ve doğru bilgiyi zamanında ve eksiksiz olarak temin eder.