• Okul Danışmanlığı Hizmetleri
  • Okul Danışmanlığı Hizmetleri 2009 yılında anaokulu ve kreşlere yönelik psikolojik destek programlarıyla çalışma hayatına başlamıştır. Artan ihtiyaçları karşılayabilmek ve kaliteli eğitim kurumlarının oluşturulmasını sağlamak amacıyla 2012 yılında anaokulu ve kreş kurulum danışmanlığına başlamıştır. Her ne kadar bilgi ve tecrübelerimizi aktarmış olsak da dışarıdan tamamlanan işlerin istediğimiz seviyeye gelmemesi üzerine 2014 yılından itibaren anahtar teslim kurulum çalışmalarına başlamıştır. Bu gün çalışmalarımızın ne kadar doğru olduğunu görüyoruz. Kurduğumuz anaokulu ve kreşlerin bölgelerinde başarılı olarak devam etmeleri en büyük gururumuzdur. 2015 yılında Okul Danışmanlığı Hizmetleri hem logosuyla hem de yenilikleriyle ön plana çıkmış olmakla birlikte TPE tarafından marka tescili yapılarak bu alandaki kalıcılığını perçinlemiştir.
  • Vizyonumuz
  • Kaliteli eğitim kurumlarının sayısının artırılması birincil amacımızdır. Bunun için sürekli araştırmalarımızı devam ettiriyoruz. Çocuklarımızın sağlam bir geleceğe sahip olması için çalışıyoruz. Okul Danışmanlığı ismine yakışır şekilde hizmetlerini geliştirmek ve kaliteli eğitim kurumlarının oluşmasına aracılık etmek bizim önceliğimizdir

    Bir çocuğun hayatının en önemli zaman dilimini biliyoruz ve bu özenle çalışıyoruz.
  • Misyonumuz
  • Kuruluşumuzun ana amacı, Eğitimin başlangıcı olan okul öncesi eğitim kurumlarının öneminin vurgulanması ve aynı zamanda çocukların her alanda gelişimlerini destekleyerek, devlete, millete faydalı bireyler haline gelmelerine dolaylı destek vermektir. Bu amacımız için sürekli araştırmalar yapar sektörün eksiklerini tespit eder yeni oluşacak eğitim kurumlarının ideal ortamlara ulaşmasını sağlar ve onların sağlıklı bir şekilde gelişimlerini tamamlayabilmelerine destek çalışmalarını gerçekleştiririz.
  • Etik Değerlerimiz
  • Dürüstlük: Okul Danışmanlığı Hizmetleri, tüm faaliyetlerini dürüstlük ilkesine bağlı olarak yürütür. Çalışanları, müşterileri, tedarikçileri, hissedarları ve tüm paydaşları ile olan ilişkilerinde doğruluk ve dürüstlükle hareket eder. Şeffaflık: Okul Danışmanlığı Hizmetleri; çalışanları, müşterileri, tedarikçileri, hissedarları ve tüm paydaşları ile olan ilişkilerinde şeffaf ve açıktır. Tüm faaliyetlerinde anlaşılır ve doğru bilgiyi zamanında ve eksiksiz olarak temin eder. Tarafsızlık: Din, dil, ırk, cinsiyet, sağlık durumu, medeni durum, siyasi görüş gibi nedenlerle çalışanlar, müşteriler, tedarikçiler, hissedarlar ve diğer paydaşlar arasında herhangi bir ayrım yapılmaz. Müşteri odaklılık: Okul Danışmanlığı Hizmetleri için müşteri her zaman haklıdır ve müşteriye hizmet her şeyden önce gelir. İş hacmi fark etmeksizin, her müşteri önemlidir ve her bir müşteriye VIP olarak hizmet edililir. Gizlilik: Çalışanların, müşterilerin, tedarikçilerin ve diğer paydaşların özel bilgilerinin korunmasına özen gösterilir, bu bilgilerin üçüncü şahıslar ile paylaşılmasına izin verilmez. Yasalara Uyum: Okul Danışmanlığı Hizmetleri, tüm faaliyetlerini yasalara ve düzenlemelere uygun olarak yürütür. Yasa ve düzenlemeleri yakından takip eder, uyum için gerekli tedbirleri alır.
DİĞER HİZMETLERİMİZ
error: Emeğe Saygı Gösterelim. Sitemizdeki yazıların tamamı özgün içeriklerdir ve tamamı Okul Danışmanlığı Hizmetlerine aittir. İzinsiz kopyalanması ve kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal süreçlerin işleyeceğini bildiririz.Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Sitemizde yayınlanan içeriklerin izinsiz kopyalanması halinde gerekli yasal prosedürleri uygulayacağımızı belirtiriz.