Anahtar Teslim Anaokulu

İstek ve beklentilerinizi dinliyoruz.

Anahtar Teslim Anaokulu Çalışmalarında önce hedefi belirliyoruz. 

Anaokulu açma hikayemizin başlangıç temellerini oluşturuyoruz. Sizi dinliyoruz. En uygun koşullarla anaokulu açmanızı sağlıyoruz.

Anahtar Teslim Anaokulu
Anahtar Teslim Anaokulu

Değer oluşturuyoruz

Beklentilerimizi doğru bir şekilde kurgulayarak katma değer oluşturacak detayları belirliyoruz. Anaokulu danışmanlığı ile aklınızdaki sorularınızın cevabını veriyoruz.

İster devren anaokulu, ister yer kiralayın, isterseniz arsa üzerine bina yapın. Sonuç hep aynı. Katma değeri yüksek anaokulu…

 

Şimdi 30 Dakikalık ücretsiz danışmanlık alın

Anahtar Teslim Anaokulu

Maliyet Analizi yapıyoruz

Anaokulu açabilmek gerekli maliyet kalemlerini alt ve üst limitlerde değerlendiriyoruz.  Sürprizlerle karşılaşmanızın önüne geçiyoruz. İhtiyaçlarımızı belirliyoruz.

Anahtar Teslim Anaokulu çalışmalarında tüm maliyeti görebilmek için projelendirme yapıyoruz.

Planlıyoruz

Gereksinimlerimize uygun ortamın oluşması için taslak planlar oluşturuyoruz. Önceliklerimize göre planımızı geliştiriyoruz.

Anahtar Teslim Anaokulu
Anahtar Teslim Anaokulu

Prosedürleri uyguluyoruz.

Proje öncesinde anaokuluna uygunluk durumlarını belirliyoruz. Prosedürleri harfiyen uyguluyoruz

Anaokulu açmak için gerekli evrakları hazırlıyoruz.

Beraberinde, tanıtım politikamızı belirliyoruz. Tercih edilebilirlik nedenlerini hazırlıyoruz üzerinde çalışıyoruz. Personel kriterlerimizi belirliyor ve kadromuzun alt yapısını oluşturuyoruz. 

Tasarlıyoruz

Planımıza sadık kalarak, anaokulumuzun her aşamasını planlıyoruz. Anaokulu proje tasarımı ile fiziksel alanları oluştururken diğer yandan da anaokulu yönetim modelimizi tasarlıyoruz.

Kurumsal kimliğimizi oluşturuyoruz ve hikayemizi başlatıyoruz.

 

Anahtar Teslim Anaokulu

Dengeleri Değiştiriyoruz.

Yenilikçi bakış açısıyla, rekabeti yüksek anaokulu oluşturuyor ve bölgenizdeki standartları yukarı çekiyoruz. Karşılığında ise, bölgenin anaokuluna bakış açısını değiştiriyoruz.

İyi olan kazanacak ve iyi olan biziz..

Üretiyoruz /Kuruyoruz

Fiziki koşullar için hazırladığımız tadilat ve anaokulu malzemeleri n üretimini sağlıyoruz. Anaokulu kurulumunu tamamlıyoruz. Sonuç, bölgesinin en iyi anaokulu projesi...

Denetliyoruz

Başarınız, başarımızdır. Anaokulu işletmesine başladığınız andan itibaren belirli periyotlarla denetliyoruz. Kayıtlarımızı takip ediyoruz.

Geliştiriyoruz

Her aşamada en başarılı anaokulları oluşturabilmek için hem kendimizi hem de anaokullarımızı geliştiriyoruz.

Bloğumuza Göz Atın

Tümünü Gör

Bize Ulaşın